Minut čtení: 4

Co sledovat na YouTube v angličtině – inspirace, krása, elegance, vaření

Domácí karanténa mě po večerech zahnala opět víc ke sledování YouTube. A tak bych se s vámi ráda podělila o své milované stálice i nové objevy, které mě nejen baví, ale často i inspirují nebo rovnou vzdělávají (z téhle karantény vyjdu s nejlepší pletí svého života! :)). Svůj výběr jsem také přizpůsobila současné situaci, a tak zde najdete tipy na vaření ze zásob, zvládání domácnosti a rodiny s elegancí, osobní rozvoj i duševní vzpruhu…

Krása a elegance

Mým nejnovějším objevem na YouTube je Susan Yara z kanálu Mixed Makeup. Nejen, že má skvělou osobnost, ale hlavně má skvělou pleť a snad nevyčerpatelnou zásobu tipů, informací a doporučení.

 

Díky Susan jsem si doplnila zjevně obrovské mezery v oblasti péče o pleť, takže už si skoro sama přijdu jako dermatolog. 🙂

 

Za zhlédnutí určitě stojí její dílčí videa s recenzemi kosmetických značek, pomůcek nebo ingrediencí. Nejvíc mě ale obohatily a baví její reakce na péči o pleť celebrit, které pravidelně zveřejňuje kanál Harper´s Bazaar. Na jejím kanálu je najdete pod sekcí Skincare reactions!

 

Dalším novým objevem je Anna Bey z kanálu School of Affluence (Škola blahobytu). Její videa mi YouTube doporučoval už delší dobu, ale popravdě na mě nedělaly dobrý první dojem. Anna totiž působí jako vdavekchytivá dívka z východu a jejím hlavním tématem je život v blahobytu. Hmm hmm hmm…

 

Když se ale nenecháte odradit prvním dojmem, jako já, zjistíte nakonec, že i když netoužíte svést bohatého muže pro život, má Anna spoustu moudra pro nás všechny. 🙂 Jejím podružným téma je totiž elegance a svá videa začíná velmi milým oslovením „hello my dear elegant ladies“ (ahoj mé drahé elegantní dámy).

 

A tak pro začátek koukněte na její velmi aktuální video na téma Jak vypadat elegantně doma (How to look elegant at home) a třeba vás inspiruje pustit si od ní i něco dalšího.

 

Rodinný život

Následující dvě dámy patří mezi mé stálice již několik let a skoro bych je nazvala svými virtuálními mentorkami. 🙂

 

Jeniffer L. Scott je úspěšnou spisovatelkou, blogerkou, ale hlavně vdanou mámou čtyř dětí, která pracuje z domova a současně doma učí své děti. Kdo jiný nám tedy může v současné situaci lépe poradit, jak to vše zvládat, ještě s elegancí sobě vlastní?

 

Její blog i YouTube kanál The Daily Connoisseur má jako hlavní myšlenku „jak žít chic“. A to skutečně ve všech aspektech života.

 

Jak vypadat chic, i když trávíte většinu času doma s dětmi. Jak mít chic domov a vše stíhat. Jak vařit plnohodnotná výživná jídla pro rodinu, pečovat o sebe, kde šetřit a za co utrácet, jak si udržet úroveň, i když jde společnost čím dál masovější cestou… její záběr je opravdu široký. 🙂

 

Pro začátek můžete shlédnout jejích 10 tipů pro rodiče, kteří nyní učí své děti doma nebo video o tom, jak si zachovat důstojnost, i když vás vaše rodina vytáčí. 😉

 

Druhou úžasnou ženou je Rachel Talbott ze stejnojmenného kanálu na YouTube. Máma dvou malých kluků, která také pracuje z domova, k tomu skládá hudbu a se svým manželem profesionálním kuchařem se starají o svou malou farmu.

 

Rachel a její život je takový vzorový americký sen. Přitom má ale jeden z nejlaskavějších projevů na YouTube a jako člověk je vyloženě ryzí.

 

Je opravdu krásná a zastává harmonii a balanc v životě. Její videa vás tak mohou inspirovat v tom, jak o sebe doma hezky pečovat, jak svůj domov udržovat útulný, co vařit, jak trávit čas s dětmi a další.

 

Vaření

Kuchařů a kuchařek na YouTube je požehnaně, tipy na ně bychom si tak mohli asi vyměňovat do nekonečna. 🙂

 

V poslední době se ale ráda vracím opět k milé Dzung Lewis z kanálu Honeysuckle. Její recepty jsou rozmanité, často vaří několik variací na jedno jídlo zároveň, takže si na svou chuť přijde opravdu každý. A je také maminkou dvou malých dětí, takže jsou její recepty často velmi zdravé a rychlé. Co víc si v současné situaci přát. 🙂

 

Duševní vzpruha

Poslední dvě dámy zveřejňují svá videa také na témata jako móda, elegance, vaření, hezký život a cestování. Jejich projev je ale tak mimořádně milý, že se na jejich videa dívám kdykoliv potřebuju psychickou vzpruhu.

 

Audrey Coyne ze stejnojmenného kanálu je jako balzám na duši. Mluví nejčastěji o módě, minimalismu a o tom, jak si najít a rozvíjet osobní styl. Její projev je ale tak klidný, sofistikovaný a kvalitně zpracovaný, že by měla dávat lekce prezentování!

 

V jednom ze svých posledních videí vám poradí, jak vypadat dobře během video hovoru (díky za super tipy Audrey!) nebo vám ukáže, jak si udělat hezký den doma plný maličkostí, které si lze užít během této neobvyklé doby pandemie.

 

A pokud se vám stýská po cestování a zejména Itálii, budete nadšeni z kanálu Kylie Flavell. Její videa jsou malým uměním! A tak s ní můžete cestovat po krásách Itálie, vařit italské delikatesy (třeba tenhle úžasný citronový koláč s ricottou) nebo jen poslouchat její projev, jako byste si u kafe povídali s kamarádkou.

 

 

Tak příjemnou podívanou. 🙂 A podělte se se mnou na chatu o svoje tipy na mužské vzory!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *